پمپ ساید چنل چینی


پمپ ساید چنل چینی
نقطه وظیفه مورد نیاز ، خلاء 220 mbar ، ظرفیت 175 m3 در ساعت ، منحنی

77H ، VC340-802 را انتخاب کنید. تمامی ظرفیت ها در معرض تحمل +/- 10 هستند


دمنده های پمپ ساید چنل با سرعت جریان تا 1.250 متر مربع در ساعت و فشار تا 600

mbar rel

Greentech - مدل G400 – ساید چنل

دمنده انقلابی G 400 ما می تواند اختلاف فشار تا 1000mbar بیشتر از پمپ های دیگر حلقه

بنزین ایجاد کند. تاکنون سیستم هایی که برای دستیابی به این محدوده های فشار

دیفرانسیل استفاده می شدند بسیار بلندتر و بزرگتر بودند و یا در معرض سایش بودند. اکنون

از مزایای استفاده از عملیات فرسوده حجیم شده با سطح سر و صدای کم نیز می توان در اکثر

خواستارها استفاده کرد ...


مدل SC301MF – پمپ بلوئر ساید چنل

ساختن دمنده های پمپ بلوئر ساید چنل بر اساس اصل مجاری جانبی است. دمنده ها

می توانند به صورت پنکه های بخاری یا کمپرسور کار کنند و برای سرویس مداوم طراحی شده

اند. ساخت و ساز کامل آلومینیوم مرده حداکثر محکم و عملکرد انعطاف پذیر را می دهد.

روغن کاری لازم نیست زیرا هیچ تماسی بین استاتیک وجود ندارد ...


مدل SC501MF - پمپ بلوئر ساید چنل

ساختن دمنده های پمپ بلوئر ساید چنل بر اساس اصل مجاری جانبی است. دمنده ها

می توانند به صورت پنکه های بخاری یا کمپرسور عمل کرده و برای سرویس مداوم طراحی

شوند. ساخت و ساز کامل آلومینیوم مرده حداکثر محکم و عملکرد انعطاف پذیر را می دهد.

روغن کاری لازم نیست زیرا هیچ تماسی بین استاتیک وجود ندارد ...


Greentech - Model G200 - پمپ بلوئر ساید چنل

پروانه های موجود در ماشین های سری G را به نمایش بگذارید و بدون اصطکاک روی شاخه

موتور نصب کنید. با کمک کردن با دقت نظر ، مجازی بر فشارهای دیفرانسیل بالا. با چیدمان

یاتاقانهای خارج از محفوظ فشرده سازی ضدمین می توانید.

Model SC101MF - Side Channel Blowers

دل SC101MF - پمپ بلوئر ساید چنل

ساختن دمنده های کانال جانبی بر اساس اصل مجاری جانبی است. دمنده ها می توانند به

صورت پنکه های بخاری یا کمپرسور کار کنند و برای سرویس مداوم طراحی شده اند. ساخت

و ساز کامل آلومینیوم مرده حداکثر محکم و عملکرد انعطاف پذیر را می دهد. روغن کاری لازم

نیست زیرا هیچ تماسی بین استاتیک وجود ندارد ...

یکی از پرکاربردترین تجهیز ات در صنعت می توان به ساید چنل اشاره نمود. بلوئر ساید چنل علی رغم ساختار ساده خود دارای کاربرد های بسیار فراوان در صنعت می باشد. از مهمترین مزایای side channel blower می توان به کاربری مشترک به صورت مکنده و دمنده اشاره کرد. البته از این بلوئر به عنوان کمپرسور خلا یا پمپ خلاء نیز نام برده می شود. در ادامه قیمت انواع ساید چنل به همراه مشخصات فنی و نحوه انتخاب آن جهت اطلاع درج گردیده است.ساید چنلدر حالت کلی بر اساس دبی تولید یا فشار ایجاد شده نسبت به انتخاب side channel blower اقدام می شود. به اینصورت که با افزایش دبی فشار هوادهی کاهش یافته و در مقابل با افزایش فشارخروجی دبی و حجم هوای تولید شده کاهش پیدا می کند.

نحوه عملکرد side channel blower به این صورت است که با استفاده از پره های آلومینیومی و طراحی خاص هوزینگ با ایجاد یک جریان گردابی ( توربولانس) هوا را از ورودی مکیده و پس از عبور از یک فیلتر در خروجی به بیرون هدایت می شود.

پره های آلومینیومی با فاصله بسیار کم و در حد میلیمتری که با بدنه داخلی هوزینگ دارند حجم مشخص و معینی از هوا را به صورت مداوم از ورودی مکش کرده و فشار خروجی و هوادهی را ایجاد میکنند.

تفاوت ساید چنل با بلوئر و پمپ جا به جایی مثبت در این است که در بلوئر ما شاهد به دام افتادن مقداری هوا بر حسب نوع طراحی لوب ها می باشیم و اصطلاحا به صورت پالسی بوده ولی در ساختار ساید چنل ما مکانیزم جا به جایی مثبت نداشته و با استفاده از مکانیزم هوزینگ وپره شاهد یک دبی و فشار مداوم و جریانی یکنواخت هستیم.side channel blower می تواند انواع گازها را با واسطه و بدون واسطه جا به جا کنند. از انواع ساید چنل می توان به ساید چنل معمولی و ضد انفجار اشاره کرد.

side channel blower معمولی برای جا به جایی گاز ها و سیالات غیر اشتعال پذیر استفاده می شود و از side channel blower ضد انفجار برای جا به جایی سیالات اشتعال پذیر استفاده می شود. که بر اساس درجه حفاظت به اعداد T1 – T2 – T3 – T4 تقسیم بندی می شونددر صنعت استفاده از باکتری های هوازی برای تصفیه فاضلاب های صنعتی و بهداشتی کاربرد زیادی دارد و این مهم با استفاده از ساید چنل یا همان بلوئر به راحتی مقدور است. اکسید کردن مواد آلی یکی از مهمترین کارکرد های باکتری هوازی است که برای این کار نیاز به اکسیژن و هوای کافی است. یکی از دستگاه های تولید کننده هوا برای روش هوادهی عمیقBack Wash، هواده های صنعتی یا همان Blowerساید چنل یا بلوئر حلقه ای یا هواده Side channel blower یا اسم های متنوع دیگر که به کار برده می شود در واقع یکی از پر کاربرد ترین تجهیزات صنعتی می باشد.کاربرد اصلی آن تولید هوا با فشار بالا و جریان کم است.این پمپ هوادهی از دو قسمت مهم الکتروموتر و یک پروانه ی آلومینیومی تشکیل شده است که به واسطه فاصله کم پروانه آلومینیومی از بدنه حلزونی، فشار هوای زیادی تولید می شود.بر اساس نیاز و کاربرد می تواند هم در نقش مکنده و هم در حالت دمنده هوا عمل کند.تقسیم بندی بلوئر های هوادهی بر اساس نوع سیستم انتقال هوا، فشار و حجم هوای تولیدی شامل انواع زیر است:بلوئرهای ساید چنلبلوئرهای دوار با جابجایی مثبت (روتس بلوئر)بلوئرهای توربوبلوئر های ترکیبی دمندههمانگونه که از این تقسیم بندی مشخص است ساید چنل به عنوان یکی از انواع بلوئر های هوادهی می باشدنحوه کار و عملکرد ساید چنل به این صورت می باشد که :
  1. هوا توسط یک پروانه سریع چرخشی مکیده می شود.

  2. به هوای داخل دمنده ساید چنل فشار وارد شده و این هوا فشرده می شود (توسط نیروی گریز از مرکز)

  3. هوا به قسمت داخلی پمپ خلا جریان می یابد و دوباره فشرده می شود (فشرده سازی دوم پمپ ها را قادر می سازد فشار قابل توجهی را تولید کنند).

  4. ساید چنل با چرخاندن سریع یک فن با تیغه های زیاد از طریق یک پمپ نزدیک، هوا را منتقل می کند (از این طریق دستگاه این توانایی را دارد که اختلاف فشار بزرگی بین ورودی و خروجی ایجاد کند).

  5. با افزایش و بالا رفتن فشار داخلی، فشار روی موتور افزایش می یابد.این پمپ هوادهی دارای اجزای مختلفی می باشد که هر کدام از این اجزا وظایف مخصوص به خود را دارد که عبارتند از:
  • الکتروموتور

  • فن (ازجنس آلومینیوم)

  • مخازن ورودی و خروجی هوا

  • صداگیر (باعث می شود نسبت به بقیه قطعات صنعتی، سر و صدای کمتری تولید کرده و آلودگی صوتی نداشته باشد)فیلتر های قابل تعویض (برای بالا بردن عمر مفید دستگاه حتما از فیلترهای مخصوص استفاده نمایید تا مانع از ورود اجسام و گرد و غبار به داخل هوزینگ شوید. شما می توانید فیلتر های ساید چنل را بصورت دوره ای تعویض نمایید).پمپ ساید چنل

قیمت پمپ ساید چنل

پمپ ساید چنل اروپایی

پمپ ساید چنل چینی

پمپ ساید چنل المانی

پمپ ساید چنل گرینکو

پمپ ساید چنل تایوانی

پمپ ساید چنل سه پروانه

پمپ ساید چنل دو پروانه

پمپ ساید چنل تک

پمپ ساید چنل تک پروانه

پمپ ساید چنل استریم

پمپ ساید چنل پرورش ماهی

پمپ ساید چنل پالما

پمپ ساید چنل زیمنس محصولات ویژه برای مشتری خاص      پمپ بلوئر ارزن    ساید چنل    پمپ روغن داغ کا اس ب KSB    پمپ روت بلوئر RUUT BLOWER    پمپ پرورش ماهی    پمپ شوفو showfou    پمپ بلوئر هوادهی    پمپ هواده و پمپ هوادهی    پمپ بلوئر گریتک GREATECH